O firmie

House Standard to biuro pośrednictwa nieruchomości, które proponuje swoim klientom indywidualne podejście do ich potrzeb, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz najwyższą jakość usług.
Działając od 2014 roku i współpracując z firmami partnerskimi, jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową pomoc w procesie sprzedaży lub najmu nieruchomości, gwarantując wyjątkowo korzystne transakcje. Wspieramy naszych klientów również w procesie poszukiwania przez nich wymarzonego lokum, zapewniając pełne bezpieczeństwo kolejnych etapów kupna mieszkania.
Biuro House Standard mieści się w Warszawie i właśnie w stolicy skupiliśmy się na rozwoju firmy. Współpracujemy jednak także z agencjami pośrednictwa nieruchomości w całej Polsce, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla naszych klientów lokale również w innych miastach.
Nasi specjaliści ds. nieruchomości wprowadzają na polski rynek zachodnie standardy obsługi.
Szybki rozwój zawdzięczamy kompleksowemu podejściu do obsługi klienta.
Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami partnerskimi, gwarantując naszym klientom kontakt z najlepszymi notariuszami, architektami czy fotografami.
To właśnie dzięki dobrym praktykom i rozumieniu potrzeb klientów House Standard cieszy się rosnącym zaufaniem klientów i całej branży nieruchomości.