Warszawa Targówek, Turmoncka
2 050 PLN
Mieszkanie na wynajem , 37,50 m2
54.67 PLN /m2
Powierzchnia
37,50 m2
Liczba pokoi
2
Rok budowy
1988

Dane nieruchomości:

Numer oferty: HS333440
Powierzchnia: 37,50 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro/Pięter 4 z 9
Rok budowy: 1988
Cena za m2: 54.67 PLN
Cena: 2 050 PLN

Opis nieruchomości:

 

Do wynajęcia piękne, wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Turmonckiej na Targówku. Mieszkanie ma powierzchnię 37m2. Składa się z salonu z kanapą i stolikiem z krzesłami, sypialni z małżeńskim łożem, łazienki oraz kuchni.

Istnieje możliwość dostawienia swoich drobnych mebli za obopólną zgodą. W mieszkaniu znajduje się między innymi: kuchenka gazowa, piekarnik, okap, pralka itp. Do mieszkania przynależy również balkon.

Mieszkanie położone w dobrej lokalizacji - niedaleko pętla autobusowa; pod blokiem Żabka, a w okolicy wiele innych sklepów czy punktów usługowych.

Lokal nie jest przeznaczony dla osób ze zwierzętami, studentów oraz posiadających dzieci.

Do ceny najmu (w tym zawiera się opłata dla administracji) dodatkowo płatne media: prąd, gaz i woda rozliczane co miesiąc wg licznika. Wymagana jest kaucja zwrotna w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Umowa najmu podpisywana na rok czasu.
Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Skontaktuj się z agentem :
Arkadiusz Piotrowski

Telefon : 570124930

apiotrowski@housestandard.pl


Lokalizacja: