Lublin Czechów Dolny,
3 300 PLN
Mieszkanie na wynajem , 104 m2
31.73 PLN /m2
Powierzchnia
104 m2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
1970

Dane nieruchomości:

Numer oferty: HS674977
Powierzchnia: 104 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro/Pięter 1 z 3
Rok budowy: 1970
Cena za m2: 31.73 PLN
Cena: 3 300 PLN

Opis nieruchomości:

 

Szanowni Państwo.

Pragniemy przedstawić Państwu Wyjątkowy apartament wykończone w  wysokim standardzie oraz  utrzymane w klimacie francuskiej kamienicy. W projektowaniu uczestniczyły wiodące biura projektowa z Warszawy, m.in, „WZ Studio” oraz członkinie zespołu „Design Alive”. Przepięknie wykończone i oddane do użytku w tym roku. Zlokalizowane na rogu ulic Krakowskiego Przedmieścia i Stanisława Staszica przy Placu Litewskim. Narożny apartament, którego okna wychodzą z jednej strony na Pałac Czartoryskich, a z drugiej strony na Pałac Potockich. Powierzchnia mieszkania to 108m2. Balkon z na rogu ulicy (możliwośc identyfikacji firmy). Mieszkanie usytuwane na 1szym piętrze. Wejście od podwórza. Balkon na rogu ulicy (możliwość identyfikacji firmy). Jedno miejsce parkingowe na podwórzu za bramą, na pilota.

Apartament ten posiada 3 przestronne pokoje. Wszystkie doskonale doświetlone (południowo-wschodnia strona). Dwie niezależne łazienki. Aneks kuchenny z wysokiej klasy sprzętem. Całość mieszkania wykończona antykami z Europy Zachodniej (w tym XIX wieczny piec kaflowy jak na zdjęciu). Całość ścian wykończona sztukaterią.

Mieszkanie ekonomiczne. Dobrze docieplone i wyciszone. Ogrzewanie gazowe (piec dwufunkcyjny). Możliwość dogrzania wspomnianym XIX-wiecznym piecem kaflowym na drewno. Mieszkanie nieumeblowane. Dające przestrzeń na własną aranżację. Z pełnym wyposażeniem AGD.

Apartament idealny pod prowadzenie działalności gospodarczej. Duża przestrzeń (sufit na wysokości 3.5m). Możliwość identyfikacji znaku firmy na elewacji budynku. Lokal przeznaczony zarówno dla osób fizycznych jak i prowadzących działalność gospodarczą.
Internet, kabel sieciowy oraz wtyczka dla telefonów stacjonarnych.

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Skontaktuj się z agentem :
Daria Żyżniewska

Telefon : 537818202

daria.zyzniewska@housestandard.pl