M
W
3 pokojowy Apartament obok pl. Litewskiego
Powierzchnia
104.0 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1 / 3

3 pokojowy Apartament obok pl. Litewskiego

Mieszkanie
Wynajem
mapa
3 300 PLN
3 300 PLN
3 300 PLN
31 PLN
104.0 m2
3
1 / 3
1970
Wtórny
HS674977

Opis nieruchomości

 

Szanowni Państwo.

Pragniemy przedstawić Państwu Wyjątkowy apartament wykończone w  wysokim standardzie oraz  utrzymane w klimacie francuskiej kamienicy. W projektowaniu uczestniczyły wiodące biura projektowa z Warszawy, m.in, „WZ Studio” oraz członkinie zespołu „Design Alive”. Przepięknie wykończone i oddane do użytku w tym roku. Zlokalizowane na rogu ulic Krakowskiego Przedmieścia i Stanisława Staszica przy Placu Litewskim. Narożny apartament, którego okna wychodzą z jednej strony na Pałac Czartoryskich, a z drugiej strony na Pałac Potockich. Powierzchnia mieszkania to 108m2. Balkon z na rogu ulicy (możliwośc identyfikacji firmy). Mieszkanie usytuwane na 1szym piętrze. Wejście od podwórza. Balkon na rogu ulicy (możliwość identyfikacji firmy). Jedno miejsce parkingowe na podwórzu za bramą, na pilota.

Apartament ten posiada 3 przestronne pokoje. Wszystkie doskonale doświetlone (południowo-wschodnia strona). Dwie niezależne łazienki. Aneks kuchenny z wysokiej klasy sprzętem. Całość mieszkania wykończona antykami z Europy Zachodniej (w tym XIX wieczny piec kaflowy jak na zdjęciu). Całość ścian wykończona sztukaterią.

Mieszkanie ekonomiczne. Dobrze docieplone i wyciszone. Ogrzewanie gazowe (piec dwufunkcyjny). Możliwość dogrzania wspomnianym XIX-wiecznym piecem kaflowym na drewno. Mieszkanie nieumeblowane. Dające przestrzeń na własną aranżację. Z pełnym wyposażeniem AGD.

Apartament idealny pod prowadzenie działalności gospodarczej. Duża przestrzeń (sufit na wysokości 3.5m). Możliwość identyfikacji znaku firmy na elewacji budynku. Lokal przeznaczony zarówno dla osób fizycznych jak i prowadzących działalność gospodarczą.
Internet, kabel sieciowy oraz wtyczka dla telefonów stacjonarnych.

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Zdjęcia nieruchomości

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Daria Żyżniewska
House Standard
Kredytowa 3a lok 109
00-056 Warszawa

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (77)

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (77)

1 800 PLN
Mieszkanie
Wynajem

Złota

Warszawa, Śródmieście

30.0 m2 1 pokoje Piętro 5 / 7
2 700 PLN
Mieszkanie
Wynajem

Szaserów

Warszawa, Praga-Południe

56.0 m2 2 pokoje Piętro 2 / 4
2 350 PLN
Mieszkanie
Wynajem

Karabeli

Warszawa, Bemowo

48.0 m2 2 pokoje Piętro 7 / 10
2 250 PLN
Mieszkanie
Wynajem

Chmielna

Warszawa, Śródmieście

28.0 m2 1 pokoje Piętro 4 / 10

3 300 PLN

To pole jest wymagane
phone
Facebook